Atribuită Cumpărare directă

PANSAMENT CU ARGINT 10CM*10CM, pansament stratificat cu argint, cu proprietati antibacteriene din fibra de poliamida hidrofoba impregnata cu unguent pe baza de trigliceride si argint. Marcaj CE.

Număr anunț
DA26048028
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
Cod CPV
33141110-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.725 RON
Valoare atribuită
1.725 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.725 RON

din 1.725 RON estimat