Atribuită
Cumpărare directă
1. Poliță de asigurare de răspundere civila profesională: - limita de răspundere dorită pe poliță: minim 800.000 lei per eveniment și minim 1.600.000 lei în agregat pe toată perioada asigurată; - descrierea activitatilor din cadrul laboratoarelor: verificarea calității și conformității materialelor logistice (materiale textile și pielărie, produse alimentare, carburanți-lubrefianți) prin încercări de laborator și elaborare de specificații tehnice pentru materiale logistice; - perioada de asigurare: 01.08.2020 - 31.07.2021i; - numărul de angajați: 60. 2. Locatia asigurata: Unitatea Militara 02411 București din Bd Iuliu Maniu nr 7-9, sector 6, Bucuresti
- Număr anunț
- DA26026059
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02574 (CUI 4193125)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66516000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.955 RON
- Valoare atribuită
- 2.955 RON
- Data publicării
- 24.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.