Atribuită Cumpărare directă

Contact C (total coliformi/E.coli) Envirocheck®

Număr anunț
DA26044935
Autoritate contractantă
URBAN SA SLOBOZIA (CUI 11316859)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
24000000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
227,25 RON
Valoare atribuită
227,25 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

227,25 RON

din 227,25 RON estimat