Atribuită Cumpărare directă

Servicii revizie si reparatie auto Dacia Duster cu nr. inmatriculare AB 10 UST: revizie la limita de km (20.000), constand in schimb de ulei motor, schimb filtre (aer, carburant, polen, ulei) si remedierea unor eventuale defectiuni identificate in urma constatarii in service. Acest autovehicul se afla in perioada de garantie. Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016 privind achizitiile publice, vor refuza prezenta achizitie directa. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autorității contractante sunt publicate pe site-ul Consiliului Județean Alba: www.cjalba.ro

Număr anunț
DA26037703
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
AUROCAR 2002 SRL (CUI 11690410)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588,24 RON
Valoare atribuită
588,24 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

588,24 RON

din 588,24 RON estimat