Atribuită Cumpărare directă

Sondă Nouă 6Tc-RS ( sonda transesofagiana) pentru Ecograful Vivid S70 N R2 CN v202 Garantie: 12 luni de la data livrării

Număr anunț
DA26050893
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
39300000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95.500 RON
Valoare atribuită
95.500 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

95.500 RON

din 95.500 RON estimat