Atribuită Cumpărare directă

Bujii Skoda Octavia Tour 2008 - 16 buc

Număr anunț
DA26047732
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
Cod CPV
34312200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
224,32 RON
Valoare atribuită
224,32 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

224,32 RON

din 224,32 RON estimat