Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta doreste sa achizitioneze 2 buc. stalpi cromati ghidare cu banda retractabila cu urmatoarele caracteristici : - inaltime minim 910 mm; - diametru teava - minim 63 mm; - greutate - 8,2 kg; - culoare - cromat, - material - inox; - lungime banda - 3000 mm; - latime banda - 50 mm; - culoare banda - rosu
- Număr anunț
- DA26051616
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
- Furnizor / câștigător
- DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI 28940350)
- Cod CPV
- 34928430-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 495,80 RON
- Valoare atribuită
- 495,80 RON
- Data publicării
- 29.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.