Atribuită
Cumpărare directă
Denumire FIR NYLON 3mm ROTUND, GALBEN 2.25kg 280 m -2X134.45 LEI ULEI 2T KAWASAKI 1L ECT-3X33.34 LEI ECO TAXA MEDIU ULEI KAWASAKI 1 LITRU-3X0.27 LEI AUTOCUT UZ PROFESIONAL VERDE PLAST CU RULMENT pentru motocoasa--1X126.05 LEI AUTOCUT 25-2 (FS 55.. 80.120)-1X67.23 LEI AUTOCUT 46-2-1X109.24 LEI
- Număr anunț
- DA26055619
- Autoritate contractantă
- MUZEUL DE ISTORIE NATIONALA SI ARHEOLOGIE CONSTANTA (CUI 4301030)
- Furnizor / câștigător
- COMFOREX IMPEX SRL (CUI 10294531)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 672,25 RON
- Valoare atribuită
- 672,25 RON
- Data publicării
- 29.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.