Atribuită
Cumpărare directă
Materiale publicitare in cadrul proiectului „ Suport pentru viața independentă în comunitate a persoanelor cu dizabilități” Cod SMYS 130550, dupa cum urmeaza: 1. Roll-up 85 x 200 cm, 2 buc. - Pret unitar: 150 RON + TVA 2. Afis A3, 6 buc. - Pret unitar: 3,5 RON + TVA 3. Mapa A4 color, 20 buc. - Pret unitar: 5 RON + TVA.Achizitia se realizeaza conform ADV1160771/28.07.2020
- Număr anunț
- DA26068623
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
- Furnizor / câștigător
- LEMINGS SRL (CUI 12039551)
- Cod CPV
- 22462000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 421 RON
- Valoare atribuită
- 421 RON
- Data publicării
- 31.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.