Atribuită Cumpărare directă

Furnizare pachet piese de schimb pentru tehnica de calcul cf anunt nr. ADV1159396 din 21.07.2020, dupa cum urmeaza: 1. Hard Disk 1TB SATA 3 64MB 7200RPM, Factor de formă, garantie 24 - 5 buc; 2. Memorie DDR2 kit 2x2GB, 800MHz, latent CL 6, garantie 60 luni - 15 buc; 3. Sursă PC nemodulară 500W, Ventilator 1 x 120mm, 24-Pin (MotherBoard) x1, Sata x2, garantie 12 luni - 5 buc; 4. Acumulator UPS 12V, 9Ah, Dimensiuni (W x H x D mm) 151 x 65 x 93,5 , Temperatura de funcționare - 15oC - +40oC, garantie 12 luni - 2 buc.

Număr anunț
DA26043624
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "SEMENIC" CARAS SEVERIN (CUI 3472091)
Furnizor / câștigător
IT SOURCES SRL (CUI 35995617)
Cod CPV
31400000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.659 RON
Valoare atribuită
2.659 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.659 RON

din 2.659 RON estimat