Atribuită Cumpărare directă

Intretinere 1000 432F2 HWP02807 Conform deviz 121678

Număr anunț
DA26038622
Autoritate contractantă
APA CANAL 2000 S.A. (CUI 13009001)
Furnizor / câștigător
BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.667,08 RON
Valoare atribuită
4.667,08 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.667,08 RON

din 4.667,08 RON estimat