Atribuită
Cumpărare directă
Ansamblu cu pompa submersibila inox tip Grundfos SP17, 380V complet echipata ( cablu alimentare , cablu electrozi, stut inox, garnituri, mat. instalatii, tablou protectie, electrozi nivel, mufe legatura). Inclus montaj,optimizare, punere in functiune, calibrare, programare, testare, monitorizare si deplasare.
- Număr anunț
- DA26050608
- Autoritate contractantă
- COMUNA CASTRANOVA (CUI 4554319)
- Furnizor / câștigător
- TUDBAN HIDRO AUTOMATIC SRL (CUI 24688625)
- Cod CPV
- 43329000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.400 RON
- Valoare atribuită
- 23.400 RON
- Data publicării
- 29.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.