Atribuită
Cumpărare directă
Echo Pro 2000 | Online dubla conversie | 2000 VA | 1600 W | Sinusoida pura | Tower | Faza intrare Monofazat | Faza iesire Monofazat | Conectori intrare Schuko | Conectori iesire 4 x Schuko | Interfete RS232 | HID USB | SNMP | EPO | 230 V | Panou de control LED | GARANTIE BATERIE 12 LUNI
- Număr anunț
- DA26064527
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Roman (CUI 2613940)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 31430000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.040 RON
- Valoare atribuită
- 2.040 RON
- Data publicării
- 31.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.