Atribuită
Cumpărare directă
1 Biblioraft A4 plastifiat, 75 mm buc 100 2 Hartie Xerox A4 top 230 3 Folie protectie plastic A4, transparent 100 buc./set set 28 4 Plic C4 alb siliconic buc 200 5 Plic C5 alb siliconic buc 100 6 Rola hartie plotter A2 rola 3 7 Rola hartie plotter A1 rola 3 8 Rola hartie plotter A0 rola 3
- Număr anunț
- DA26080783
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA STRAZI, PODURI SI PASAJE BUCURESTI SA (CUI 37832160)
- Furnizor / câștigător
- IHTIS SERV IMPEX SRL (CUI 7534197)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.470,56 RON
- Valoare atribuită
- 3.470,56 RON
- Data publicării
- 04.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.