Atribuită
Cumpărare directă
- SERVICII DE FORMARE PROFESIONALA - 2020, pentru perioada 03.082020 - 09.08.2020, Locația: Poiana Brașov, jud. Brașov. - Referat nr. 11957/30,07,2020, dr. MILEA Marijan; - BUGET 20.13. - Curs de formare profesională in domeniul: Administrației publice. Denumire curs: Comunicarea în sectorul public. Metodologii de lucru, tehnici de documentare și redactarea documentelor. O bună interpretare a legislației in domeniul mai sus menționat.
- Număr anunț
- DA26058104
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Buzau (CUI 4299810)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
- Cod CPV
- 80530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 823,53 RON
- Valoare atribuită
- 823,53 RON
- Data publicării
- 30.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.