Atribuită Cumpărare directă

*COLORANTI - Histanol M - Solutie alcool metilic pentru uz in histologie si citologie, Alcool metilic pentru utilizarea in histologie si citologie, 1flacon x 1.000ml, cod C15MS1081-1000, expira 2020.12.12, 10% discount aplicat, lichidare stoc

Număr anunț
DA26054231
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
Furnizor / câștigător
TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI 4134935)
Cod CPV
24200000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
359,16 RON
Valoare atribuită
359,16 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

359,16 RON

din 359,16 RON estimat