Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de publicitate 1. Creșterea vizibilității în presa de business printr-o expunere mai mare în mass media specializată pe acest sector. 2. Asigurarea expunerii în presa naționala a celor mai importante proiecte și realizări ale Universitații Politehnica din Timișoara.
- Număr anunț
- DA26056641
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
- Furnizor / câștigător
- SFIA PR&CONSULTING SRL D (CUI 35580660)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 30.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.