Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant pentru Suprafete HEXY SPRAY cu spray 1litru gata preparat, Avizat MS biocide Nr.2768BIO/02/12.24 AVIZUL ESTE VALABIL PANA LA 31.12.2024. INDICATIA DE UTILIZARE IN UNITATI SANITARE ARE VALABILITATEA PANA LA 30.01.2021( 3 ANI DE LA DATA EMITERII PREZENTULUI AVIZ ). Produsul HEXY SPRAY se foloseste pentru dezinfectia suprafetelor din mediul spitalicesc si medical. Se foloseste ca atare, nediluat. Produs bactericid, fungicid, micobactericid, tuberculicid si virucid.

Număr anunț
DA26058366
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA "V. VOICULESCU" BUZAU (CUI 8550646)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
Cod CPV
24311900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378,20 RON
Valoare atribuită
378,20 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

378,20 RON

din 378,20 RON estimat