Atribuită Cumpărare directă

Orasul Bucecea doreste sa achizitioneze 48 carnete x 25 file (50 lei/fila) de bonuri valorice pentru carburanti auto.

Număr anunț
DA26069966
Autoritate contractantă
ORAS BUCECEA BOTOSANI (CUI 3643876)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
22458000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.523,36 RON
Valoare atribuită
50.523,36 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.523,36 RON

din 50.523,36 RON estimat