Atribuită Cumpărare directă

Comuna Dumbrava Rosie ( Primaria) achizitioneaza la pretul de 31,09 lei fara TVA, 20 buc registru intrari -iesiri corespondenta ordinara , cod 1177.

Număr anunț
DA26074633
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVA ROSIE(PRIMARIA COMUNEI DUMBRAVA ROSIE) (CUI 2613109)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
621,80 RON
Valoare atribuită
621,80 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
04.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

621,80 RON

din 621,80 RON estimat