Atribuită
Cumpărare directă
Omoară 99,99% din bacterii și viruși – inclusiv Coronavirus Soluție de curățare și dezinfectare polivalentă Eficacitate în 10 secunde Poate fi folosit pe mâini vizibil murdare, spre deosebire de gelurile cu alcool Ideal pentru momentele în care nu ai acces la săpun și apă Curățarea și dezinfectarea suprafețelor și echipamentelor medicale Lavete dezinfectante fără alcool, cu spectru bactericid, fungicid, micobactericid, virucid. Curăţă şi dezinfectează eficient în acelaşi timp, toate suprafeţele fără excepţie (chiar şi materialele din cauciuc sau plastic). Material de calitate superioară Testat dermatologic *Pachetul conţine 100 de lavete
- Număr anunț
- DA26067601
- Autoritate contractantă
- SC ADMINISTRATIA PIETELOR SI TARGURILOR SA BRAILA (CUI 27338691)
- Furnizor / câștigător
- BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
- Cod CPV
- 33631600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 31.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.