Atribuită Cumpărare directă

Lucrări de intretinere si reparare a drumurilor efectuate la Dispensarul Uman si Ulita Pomnisorilor - nivelat şi tasat drumuri; - transport piatră din carieră; - săpat şanţuri şi pus tuburi. - construit dig din bloc

Număr anunț
DA26079200
Autoritate contractantă
Comuna Sacel (Primaria Comunei Sacel) (CUI 3627536)
Furnizor / câștigător
BIZMARCRIN UNIVERSAL SRL (CUI 37099265)
Cod CPV
45233142-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.176,69 RON
Valoare atribuită
31.176,69 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.176,69 RON

din 31.176,69 RON estimat