Atribuită Cumpărare directă

Servicii de inlocuire 2 surse de alimentare + acumulatori

Număr anunț
DA26052586
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD (CUI 3519755)
Furnizor / câștigător
MATRIX COMPUTERS SRL (CUI 14233804)
Cod CPV
50343000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
386,55 RON
Valoare atribuită
386,55 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

386,55 RON

din 386,55 RON estimat