Atribuită Cumpărare directă

Proiectare si executie instalatie de utilizare gaze naturale complex sportiv situat in Eforie Nord, Str. Grivita Rosie, Jud. Constanta. Oferta nu include taxe catre furnizorul de gaze si alte avize necesare lucrarilor la adresa mai sus mentionata.

Număr anunț
DA26079633
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
Furnizor / câștigător
ROGIMEX INSTAL 2007 SRL (CUI 22119070)
Cod CPV
45333000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.000 RON
Valoare atribuită
36.000 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.000 RON

din 36.000 RON estimat