Atribuită Cumpărare directă

Servicii de telefonie mobila; 34 x Fredoom 5 + 2 x Fredoom 15; Contractul va fi valabil de la data semnarii pana la 31.12.2020 cu posibilitatea prelungirii, prin act aditional, maxim 4 luni in anul 2021 conform legii.

Număr anunț
DA26071435
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Judeteana Bacau (CUI 4159026)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
64212000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.832,10 RON
Valoare atribuită
4.832,10 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.832,10 RON

din 4.832,10 RON estimat