Atribuită Cumpărare directă

PIJAMALE DAMA\BARBAT I(bluza cu nasturi +pantaloni ,diverse culori 100% bumbac toate marimile)

Număr anunț
DA26084670
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campulung Muscel (CUI 4756466)
Furnizor / câștigător
CLAUDINE LUX BOUTIQUE S.R.L. (CUI 6749929)
Cod CPV
18318300-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.500 RON
Valoare atribuită
7.500 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.500 RON

din 7.500 RON estimat