Atribuită Cumpărare directă

Rigola betonata sectiune trapezoidala L/H 110/50 cm pe lungimea de 1000 de metri pe drumurile afectate de calamitati din comuna Berlesti satele Berlesti Deal si Scurtu

Număr anunț
DA26082677
Autoritate contractantă
COMUNA BERLESTI (CONSILIUL LOCAL BERLESTI) (CUI 4956200)
Furnizor / câștigător
CRYSYCLUB SRL (CUI 23197778)
Cod CPV
45233142-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80.000 RON
Valoare atribuită
80.000 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80.000 RON

din 80.000 RON estimat