Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE SUPRAVEGHERE A LUCRARILOR DE CONSTRUCTII (DIRIGENTIE DE SANTIER) PENTRU OBIECTIVUL MODERNIZARE STRADA ANATOL VIERU - SAT TANCABESTI

Număr anunț
DA26083006
Autoritate contractantă
Comuna Snagov (Primaria comunei Snagov) (CUI 5643775)
Furnizor / câștigător
Albu Florinel (CUI 33626486)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.063 RON
Valoare atribuită
14.063 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.063 RON

din 14.063 RON estimat