Atribuită Cumpărare directă

LAMINAT 8MM AC4 ABERFELDY 1.996 NUMAR DE REFERINTA: 100608106 PRET DE CATALOG: 62,06 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 44112240-2 Parchet (Rev.2) DESCRIERE: LAMINAT 8MM AC4 ABERFELDY 1.996

Număr anunț
DA26092985
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA HOMORODU DE MIJLOC (CUI 17339649)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
44112240-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
372,36 RON
Valoare atribuită
372,36 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

372,36 RON

din 372,36 RON estimat