Atribuită Cumpărare directă

Cartus toner black original Xerox 106R04349 pt Xerox B210 / B205 / B215 2x3000 pagini OEM

Număr anunț
DA26055292
Autoritate contractantă
ORASUL TANDAREI (CUI 4364888)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
737,88 RON
Valoare atribuită
737,88 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

737,88 RON

din 737,88 RON estimat