Atribuită
Cumpărare directă
Consultanță în vederea obținerii unui credit financiar pentru realizarea de investiții publice și asigurarea cheltuielilor neeligibile aferente unor proiecte investiționale la nivelul orașului Ciacova, județul Timiș. Valoarea totală a finanțării rambursabile care se dorește a fi contractată este de 20.711.909,69 lei, din care : -14.430.000,00 lei- reprezintă valoarea investiției « Reabilitare rețea stradală în satele aparținătoare orașului Ciacova, județul Timiș : Petroman, Cebza, Macedonia și Obad-Etapa I» ; -5.102.528,58 lei - reprezintă valoarea cheltuielilor neeligibile aferente Proiectului „Îmbunătățirea calității vieții populației Orașului Ciacova prin investiții în obiective culturale și spații publice”-Cod SMIS 123174- POR 2014-2020 -1.179.381,11 lei- reprezintă valoarea cheltuielilor neeligibile aferente Proiectului „Demolare clădire existentă și construire Școală cu clasele I-IV în oraşul Ciacova, judeţul Timiş- Cod SMIS 120335, POR 2014 -2020, Achiziția publică s-a inițiat în baza Cererii de ofertă Nr.5332/20.07.2020.
- Număr anunț
- DA26057842
- Autoritate contractantă
- Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL WEALTH MANAGEMENT SRL (CUI 36229766)
- Cod CPV
- 66171000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135.000 RON
- Valoare atribuită
- 135.000 RON
- Data publicării
- 30.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.