Atribuită Cumpărare directă

Pompa submersibila Wilo Rexa PRO - 2 buc la pretul de 6575.74 lei/buc - cf. referat 12369/24.07.2020 si oferta de la S.C. Hidrosud SRL cu nr. 12375/27.07.2020

Număr anunț
DA26077533
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
HIDROSUD SRL (CUI 24884931)
Cod CPV
42122000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.151,48 RON
Valoare atribuită
13.151,48 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
04.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.151,48 RON

din 13.151,48 RON estimat