Atribuită Cumpărare directă

Descriere reper : Pachetul contine produsele din oferta transmisa in data de 23.07.2020 in baza anuntului ADV1159153 . Aparat de sudura Invertor 200-A-WK MIG 2125-230V 2.435 ron/buc, Reductor presiune AR/CO2 cu 2 manometre Intensiv -210 ron/buc, Butelie perntru AR+CO2 10L/200bari-608ron/buc.

Număr anunț
DA26091308
Autoritate contractantă
COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC SA Arad (CUI 1708600)
Furnizor / câștigător
NETSZIN S.R.L. (CUI 33253484)
Cod CPV
31711140-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.250 RON
Valoare atribuită
3.250 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.250 RON

din 3.250 RON estimat