Atribuită Cumpărare directă

1. coperti arhivare A4 , carton dur mucava de 2 mm, personalizate (fata+spate) 521 perechi 2. registru de casa A4 x 2ex 10 car TRANSPORT INCLUS IN PRET

Număr anunț
DA26100096
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dobrogea" al judetului Constanta (CUI 4300558)
Furnizor / câștigător
SELADO COM SRL (CUI 15250579)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.548,80 RON
Valoare atribuită
1.548,80 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.548,80 RON

din 1.548,80 RON estimat