Atribuită
Cumpărare directă
hartie copiator A4, 80g/mp, 500 coli/top - 50 topuri x 11.20 lei fila plastic A4, 100/set - 2 seturi x 5.81 lei dosar plastic - 100 buc x 0.39 lei biblioraft AA4, 75mm, div. culori plastifiat - 20 buc x 4.59 lei plic B4 burduf 5cm - 30 buc x 0.57 lei textamrker, 6/set - 2 seturi x 13.66 lei inele 10mm - 10 buc x 0.14 lei
- Număr anunț
- DA26061525
- Autoritate contractantă
- COMUNA BAITA (Consiliul Local al Comunei Baita) (CUI 4374024)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 748,24 RON
- Valoare atribuită
- 748,24 RON
- Data publicării
- 30.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.