Atribuită Cumpărare directă

35 litri dezinfectant aer OXIDICE AIR b

Număr anunț
DA26068984
Autoritate contractantă
Penitenciarul Bucuresti Rahova (CUI 9941693)
Furnizor / câștigător
DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.441,15 RON
Valoare atribuită
4.441,15 RON
Data publicării
31.07.2020 00:00
Data finalizării
03.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.441,15 RON

din 4.441,15 RON estimat