Atribuită Cumpărare directă

COMANDA PE SITE CU MARIMI,VA ROG SA FIE TOTI CU GEL

Număr anunț
DA26069474
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr. 4 (CUI 4567904)
Furnizor / câștigător
MAXMARIBON SRL (CUI 34880546)
Cod CPV
18800000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
332,50 RON
Valoare atribuită
332,50 RON
Data publicării
31.07.2020 00:00
Data finalizării
03.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

332,50 RON

din 332,50 RON estimat