Atribuită Cumpărare directă

Cartus Toner negru Xerox WC 3052 / 3225 / 3215 / 3260 compatibil-1 buc Cartus compatibil BROTHER TN2310/2320/660 (MFC2700)-2 buc

Număr anunț
DA26091753
Autoritate contractantă
ELECTRIFICARE CFR S.A. (CUI 16828396)
Furnizor / câștigător
GAMA INK SERVICE SRL (CUI 17741882)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
274,79 RON
Valoare atribuită
274,79 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

274,79 RON

din 274,79 RON estimat