Atribuită Cumpărare directă

10 Masini piatra sparta (160mc) + transport la sediul Primariei Rau Alb

Număr anunț
DA26091852
Autoritate contractantă
COMUNA RAU ALB (CUI 17302844)
Furnizor / câștigător
EUROGAS PRESCOM SRL (CUI 7113465)
Cod CPV
14210000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.500 RON
Valoare atribuită
12.500 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
07.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.500 RON

din 12.500 RON estimat