Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionarea de ștampile necesare birourilor electorale de circumscripție și a ștampilelor de control necesare birourilor electorale ale secțiilor de votare organizate cu ocazia desfășurării alegerilor locale din anul 2020, constand in: Stampilă a Biroului electoral de circumscripție județean nr.38 Tulcea, dimensiune 35 mm – autotușantă = 1 buc; -stampila rotunda autotusanta , usor de manuit , dimensiune Suport stampila r40, dimensiune amprenta 35mm conform anexa 2, tus stampila albastra 1buc*63.03lei+tva 2. Stampile ale birourilor electorale de circumscripție comunale, orășenești și municipale, dimensiune 35mm, - cu mâner de lemn = 51 buc; Stampila rotunda, pe suport din lemn, usor de manuit , lacuite+bait , se pot dezinfecta usor (nu absoarbe Solutia ca un lemn natur Nr.buc = 51; Dimensiune = 35 mm; Tusul pentru stampile va fi de culoare albastra 51buc*7.56lei+tva=385.56+tva 3. Stampile de control necesare desfășurării activității birourilor electorale ale secțiilor de votare organizate cu ocazia desfășurării alegerilor locale din anul 2020, dimensiune 30mm, - cu mâner de lemn = 204 buc Stampila rotunda, pe suport din lemn, usor de manuit; , lacuite+bait , se pot dezinfecta usor (nu absoarbe Solutia ca un lemn natur Nr.buc = 204; Dimensiune = 30 mm; Tusul pentru stampile va fi de culoare albastra; 204*7.56lei+tva=1542.24+tva Total oferta =1990.83+tva; respecta prevederile art.3 litera m din Hotărârea Guvernului Nr. 578 din 22 iulie 2020 privind stabilirea cheltuielilor
- Număr anunț
- DA26082392
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL TULCEA (CUI 4321615)
- Furnizor / câștigător
- CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL (CUI 3429369)
- Cod CPV
- 30192153-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.990,83 RON
- Valoare atribuită
- 1.990,83 RON
- Data publicării
- 04.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.