Atribuită Cumpărare directă

Tricouri din bumbac personalizate, metarial: bumbac, personalizat in culorile ODD, conform modelului agreat cu beneficiarul. Furnizorul va prezenta o mostra de tricou iar ulterior acceptului din partea beneficiarului va fi finalizata comanda.

Număr anunț
DA26076305
Autoritate contractantă
SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
Furnizor / câștigător
MONDO SMART VISION SRL (CUI 37459399)
Cod CPV
18331000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.800 RON
Valoare atribuită
7.800 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.800 RON

din 7.800 RON estimat