Atribuită
Cumpărare directă
Revizie auto motorizare diesel si reparatii mecanice, INLOCUIT : DACIA OIL PLUS DPF DIESEL 5W30,GARNITURA BUSON GOLIRE ULEI,FILTRU ULEI K9K EURO 5,ELEMENT FILTRANT AER K9K E5,FILTRU HABITACLU,ELEMENT FILTRANT MOTORINA MOTRIO,LICHID RACIRE GLACEOL RX TYPE D, AMORTIZOR SPATE 4x4,TRANSMISIE LONGITUDINALA,ECRAN LATERAL PASAJ ROATA FATA DREAPTA,BIELETA ROTULA DIRECTIE STG,LAMELA STERGATOR PARBRIZ,BATERIE L3 70AH 720A,COLECTIE GARNITURI SABOTI FRANA,APA DISTILATA 1L,LICHID FRANA DOT4 500ML-REN
- Număr anunț
- DA26059452
- Autoritate contractantă
- CNCIR - COMPANIA NATIONALA PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, INSTALATIILOR DE RIDICAT SI RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE S.A. (CUI 27787860)
- Furnizor / câștigător
- DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI 15934070)
- Cod CPV
- 50112000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.512,48 RON
- Valoare atribuită
- 6.512,48 RON
- Data publicării
- 30.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.