Atribuită Cumpărare directă

Servicii de întretinere software si de mentenanta a modulelor de aplicatii, baze de date si proceduri componente pentru asigurarea functionalitatii SIPEDC (Sistem informatic de planificare si evidenta cursurilor). Servicii de întretinere software si de mentenanta a serverului, componentelor software, modulelor de aplicatii si proceduri, bazei de date pentru înscrierea la cursuri, pentru asigurarea functionalitatii "Modulului web pentru înscrierea online la cursuri" (Sistemul de înscriere prin Internet) din site web. Serviciul se asigura timp de un an de zile.

Număr anunț
DA26060984
Autoritate contractantă
Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
Furnizor / câștigător
TEHNO SOFT S.R.L. (CUI 14529959)
Cod CPV
72267000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.000 RON
Valoare atribuită
39.000 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.000 RON

din 39.000 RON estimat