Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE: 1 TIGLA CLASIC DPC 45 MAT 120X225 RAL 8017 #2000000423852 #5945791212551 buc 17 58.7815 2 LAMBRIU MOLID A TRAP.12.5X96X4000MM 10BUC-CUT(3.84MP-CUT)#2000000266275 #9002789314928 buc 10 82.2857

Număr anunț
DA26064326
Autoritate contractantă
COMUNA SUPLAC (PRIMARIA COMUNEI SUPLAC) (CUI 4375844)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.822,14 RON
Valoare atribuită
1.822,14 RON
Data publicării
31.07.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.822,14 RON

din 1.822,14 RON estimat