Atribuită
Cumpărare directă
VOPSEA PITURA 0,75-2BUC,REZERVA TRAFALET MIC-8BUC,PENSULA 60-2BUC,AUTOFILETANTE-30BUC,BITZ FILETANT PH2-4BUC,BURETE-2BUC,RIGLETA-1BUC,COT BRONZ 1/2-1BUC,DIBLU+HOLSURUB-100BUC,COT PP 32X90-1BUC,COT PP 40X90-1BUC,PRELUNGITOR 1/2X40-1BUC,PRELUNGITOR 1/2X30-1BUC,NIPLU BRONZ 1/2-1BUC,PRIZA BOMFAER-1BUC,BEC ILUMINAT 75W-20BUC,SPLITER-2BUC,SUPORT HARTIE-1BUC,PISTOL SILICON-1BUC,CREION DULGHER-3BUC,NIVELA-1BUC,CABLU ELECTRIC 2X15-30ML,STECHER-1BUC,PIGMENT MARE-1BUC,PIGMENT MIC-1BUC,STUT FILETAT 1/2-1BUC,PRELUNGITOR 1/2X20-1BUC,BANDA TEFLON-2BUC,SPREI WD40-1BUC,FOLIE ACOPERIT-1BUC,SAIBA-150BUC,SFOARA-40ML,DIBLU+HOLSURUB-4BUC
- Număr anunț
- DA26094952
- Autoritate contractantă
- SERVICII PUBLICE ALEXANDRIA (CUI 27259202)
- Furnizor / câștigător
- CASA SRL (CUI 10121654)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 724,69 RON
- Valoare atribuită
- 724,69 RON
- Data publicării
- 06.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.