Atribuită Cumpărare directă

INALBITOR LICHID PE BAZA DE CLOR 20KG

Număr anunț
DA26060404
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Psihiatrie si Neurologie Brasov (CUI 4317770)
Furnizor / câștigător
GLOBAL CLEANING SRL (CUI 19154329)
Cod CPV
24312000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
967,12 RON
Valoare atribuită
967,12 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
04.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

967,12 RON

din 967,12 RON estimat