Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionarea de produse – pachet plasa sudata, cu dimensiunea 2m/6m, necesare la aprovizionarea Compartimentului Administrativ Gospodaresc din cadrul Primariei Comunei Grumazesti, judetul Neamt, conform aprobarii H.C.L. Grumazesti, judetul Neamt cu nr. 164 din 03.08.2020. Caracteristici conform referat de necesitate: plasa sudata, cu dimensiunea 2m/6m, Ǿ=8mm, 2 bucati*197,48lei =394,96 lei fara tva
- Număr anunț
- DA26092316
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRUMAZESTI (CONSILIUL LOCAL GRUMAZESTI) (CUI 2614198)
- Furnizor / câștigător
- CROITORIU V. VASILE-DANIEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 31258132)
- Cod CPV
- 44313000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 394,96 RON
- Valoare atribuită
- 394,96 RON
- Data publicării
- 05.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.