Atribuită Cumpărare directă

Gel dezinfectant pentru maini; Gel dezinfectant MEDITOL ICF - 1 litru Produsul MEDITOL ICF se foloseste la dezinfectarea igienica si chirurgicala a mainilor, prin frecare. Timpul de actiune se instaleaza in maxim 90 de secunde de la aplicare. Produs sub forma de gel, nu lasa mainile lipicioase dupa absorbtie, nu necesita clatire. Efect bactericid si virucid. Aviz nr 2179BIO/01/05.14 Ambalare : flacon 1L cu pompita dozatoare

Număr anunț
DA26096541
Autoritate contractantă
COMUNA BLAGESTI (CUI 4834777)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
946,25 RON
Valoare atribuită
946,25 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

946,25 RON

din 946,25 RON estimat