Atribuită Cumpărare directă

tricou de bumbac tip polo de culoare neagra, cu epoleti inscriptionarea va fi cu culoare alba nereflectorizanta toate tricourile vor avea inscriptionat pe spate POLITIA LOCALA BUCURESTI pe fata Directia Centrul Istoric - 62 buc Politia Animalelor -14 buc Directia Dispecerat - 34 buc Serviciul Patrulare Parcuri - 40 buc produsele vor fi insotite de certificat de conformitate si de garantie masurile se regasesc in documentul atasat

Număr anunț
DA26097077
Autoritate contractantă
Directia Generala de Politie Locala si Control a Municipiului Bucuresti (CUI 28412052)
Furnizor / câștigător
PORTALIS MEDIA PROJECT SRL (CUI 33198436)
Cod CPV
18333000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.050 RON
Valoare atribuită
10.050 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.050 RON

din 10.050 RON estimat