Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de gazduire pe internet intretinere, actualizare, backup portal UAT (rang comună) Solutia informatica de gazduire presupune I. server privat virtual (VPS) cu urmatoarele caracteristici: - 1 vCore, 1 GB RAM, - spatiu de stocare - 10 GB - locatie server: UE (Amazon Web Services - AWS / Frankfurt sau Amsterdam sau Aruba spa Italia / Arezzo) - IPv4: 1 adresa IP statica (unica) - SLA: 99.5% - Linux (Ubuntu 18 LTS /Debian 8), solutie server web Nginx/Apache/NodeJS, server bd: MySql/MariaDB, server email: Exim/Dovecot, solutie securitate fail2ban + spamassasin + clamav II. serviciile de administrare si mentenanta server, backup date saptamanal III. actualizare si intretinere portal web - solutie open-source WordPress, la solicitarea beneficiarului
- Număr anunț
- DA26082405
- Autoritate contractantă
- Comuna Zerind (CUI 3519364)
- Furnizor / câștigător
- SIGN PORTAL SRL (CUI 16344256)
- Cod CPV
- 72600000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.400 RON
- Valoare atribuită
- 2.400 RON
- Data publicării
- 04.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.